آزمایشگاه وکنترل کیفیت سیمان غرب

آزمایشگاه وکنترل کیفیت سیمان غرب

شرکت صنایع سیمان غرب دارای مجهزترین آزمایشگاه های کنترل کیفیت می باشد . داشتن آزمایشگاه مجهز و مدرن یکی از نقاط قوت این شرکت محسوب می گردد.آزمایشگاه کنترل کیفیت سیمان غرب با داشتن کادری مجرب ، همراه با تجهیزات مدرن آزمایشگاهی از جمله دستگاههای ایکس ری (XRF) ، و بروز ترین تجهیزات مرتبط با سیمان و بتن ، شرایط کنترل کیفیت را از مبادی ورودی تا تحویل محصول به طور  مداوم وموثر اعمال می نماید که نهاینا منجر به انتخاب با کیفیت ترین  معادن مارل و مواد اولیه مطلوب درجوار کارخانه، تولید کلینکر مرغوب و یکنواخت و عرضه انواع سیمان پرتلند ، منطبق با استاندارد های داخلی و خارجی می گردد.

آزمايشگاه شرکت صنايع سیمان غرب به عنوان يكي از مراجع معتبر براي انجام آزمونهاي مرتبط با انواع سیمان ( تیپ یک،دو،پنج،انواع مواد معدنی ) در راستاي «كيفيت فراگير خدمات، اعتبار نتایج آزمون و تطابق با استانداردهای  روزبین المللی» استقرارسيستم مديريت كيفيت خود را بر مبنای استاندارد ۱۷۰۲۵:۲۰۱۷  ISO/IEC  مستقر نموده است.

باتوجه به فضای رقابتی درکشورومنطقه،، موضوع کیفیت ازاهمیت ویژه ای برخورداراست ورمزماندگاری شرکت درصحنه تولیدرارقم زده است.باعنایت به دیدگاه هاونظرات مشتریان ومصرف کنندگان درداخل وخارج از کشور مبنی برخواسته های مورد انتظاراز سیمان تولیدی،دراین راستااقدامات خاصی به عمل آمده است که حاصل آن ارتقاءکیفیت وتولید محصولات ویژه می باشد.

هر چند که در راستای این ارتقاء کیفی ، هزینه های مربوط به قیمت تمام شده افزایش می یابد، منتهی سازمان در سر لوحه خط مشی خود شعار (توسعه  پایدار، تولید پاک ، رضایت مشتری ) را عنوان کرده وبه آن وفا دار است.چون براین باوریم که: ((بازگشت مشتری یعنی کیفیت ))

آزمایشگاه شیمی

آزمایشگاه فیزیک

آزمایشگاه (X-Ray)