سیمان غرب صادر کننده برتر سال 1396

عزم ملــی برای تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی

توسعه صادرات غیر نفتی،کلید موفقیت اهداف اقتصاد مقاومتی است

شرکت صنایع سیمان غرب از محدود کارخانجاتی است که توانسته هر سال به عنوان صادر کننده برتر استان جایگاه خود را در سطح کشور و استان تثبیت کند . شرکت صنایع سیمان غرب امسال نیز که به عنوان سال اقتصاد مقاومتی ، تولید و اشتغال از سوی رهبر معظم انقلاب مزین شده است توانست در روز ملی صادرات به عنوان صـادر کننده برتر و نمونه استان برگزیده و مفتخر به دریافت لوح و تندیس افتخار شود . این دستاورد بزرگ با توکل بر خداوند متعال و زحمات کلیه مجموعه سیـمان غرب و در سایه همت و مدیریت متعهدانه محقق گردید  که شایسته است از تلاش های کلیه پرسنل سیـمان غرب تقدیرو تشکر نماییم و امیدواریم با تعامل هوشمندانه ،گام های استوارتری  در پیشبرد اهداف شرکت ، رشد اقتصادی واعتلای ایران عزیــز برداریم . می طلبد که همه ی ما وتلاشگران عرصه صنعت و جامعه کار با پیروی از منویات رهبر معظم انقلاب و حرکت در مسیر صحیح در رسیدن به قله های رفیع توسعه ، پیشرفت و اقتدار کارهای بزرگی به سرانجام برسانیم .

 در پناه خـداوندمتعال باشید

 روابط عمومی شرکت صنایع سیمان غرب

اشکرکم لله اشــکرکم للناس ؛ سپاس گزارترین  شما از خدا ، سپاس گزارترین شما از مردم است

                                                                                                                                                       امام صادق علیه السلام

فرهنگ تقدیر و تشکر و زبان سپاس و حق شـناسی از نیکی ها و نیکو کاران است . نگاهی به متن نامه جناب آقای دکتر مدرس خیابانی در خصوص موفقیت شرکت صنایع سیمان غرب به عنوان صادر کننده نمونه و برتر ، خطاب به مدیر عامل محترم شرکت سیـمان فارس و خوزستان . متن نامه بدین شرح است :

جناب آقای مهندس صــفا کیش

مدیر عامل محترم شرکت سیـمان فارس و خوزستان

باسـلام

احترامأ ـ با تلاشهای صورت گرفته توسط کارگران شریف و زحمتکش ، مهندسین لایق و شایسته و مدیران کارآمد شرکت صنایع سیـمان غرب عنوان  صادر کننده برتر و نمونه سـال 1396 در تداوم اقدامات و عملکرد شرکت در امر صادرات با حضـور استاندار محترم و قائم مقـام وزیر صنعت ، معدن و تجارت به شرکت صنایع سیمان غرب تعلق گرفت. بدینوسیله از حمایت های بی شائبه هیأت مدیره محترم شرکت و همینطور هدایت و راهنمایی هلدینگ فارس و خوزستان کمال تقدیر و تشکر را دارد و امیدوار است با تداوم این حمایت ها از شرکت صنایع سیـمان غرب ، این شرکت بتواند در شرایط دشـوار کنونی در جهت تحقق اهداف سـازمان و سیاستهای ابلاغی هلدینگ بیش از پیش موفق و سـربلند باشد .

حسین مــدرس خیابانی

مدیر عـامل