کسب رتبه نخست فروش در گروه سیمان توسط فارس و خوزستان از شرکتهای تابعه شستا

کسب رتبه نخست فروش در گروه سیمان توسط فارس و خوزستان از شرکتهای تابعه شستا

 حمیدرضا هوشیاری مدیرعامل هلدینگ سیمان فارس و خوزستان لوح تقدیر رتبه نخست شاخص فروش در گروه سیمان را در این همایش دریافت کرد.
 به گزارش روابط عمومی هلدینگ سیمان فارس و خوزستان، هوشیاری کسب رتبه نخست  شاخص فروش در گروه سیمان را مرهون زحمات مدیران عامل و کارکنان شرکتهای تابعه هلدینگ سیمان فارس و خوزستان دانست و در ادامه با اشاره به حمایت های بالادستی از این هلدینگ توضیح داد: مدیران محترم عامل شرکت سرمایه گذاری تأمین اجتماعی و شرکت سیمان تأمین شستا نیز با حمایت های بی دریغ از سیمان فارس و خوزستان زمینه ساز این موفقیت شدند.
 مدیرعامل هلدینگ فارس و خوزستان در این مراسم طی سخنانی با اشاره به شرایط کنونی کشور توضیح داد : اکنون در میدان جهاد اقتصادی هستیم و با دشمن روبرو شده ایم. دشمن نیز با اعمل تحریم های ظالمانه تلاش می کند اقتصاد کشور را دچار بحران های عمیقی کند. در این شرایط توسعه صادرات غیر نفتی از جمله سیاست هایی است که می تواند دسیسه های اقتصادی دشمن را تا حد بسیاری خنثی کند.
 وی افزود: با این حال مدتی است، یکی از بنادر کشور که از مهمترین مبدأهای صادرات سیمان کلینکر بوده، دچار اعمال سیاست های محدود کننده شده است. بدیهی است با کاهش محدودیتهای صادراتی و حمایت از صادرات محصولات غیر نفتی عرصه جنگ اقتصادی برای دشمنان کشور تنگ شده و همچنین زمینه افزایش فروش و صادرات نیز فراهم می شود.
هوشیاری با اشاره به حضور برخی مسئولان وزارت صنعت، معدن و تجارت و وزارت نفت خواستار ایجاد هماهنگی بیشتر بین دستگاه های دولتی با هدف رفع محدودیت های صادرات سیمان و کلینکر شد.
گفتنی است هلدینگ فارس و خوزستان بین ۵۰۰ شرکت برتر کشور براساس ارزیابی های سازمان مدیریت صنعتی و با استفاده از الگوهای بین المللی توانست رتبه نخست شاخص فروش در گروه سیمان را در بیست و دومین سال همایش شرکت های برتر کشب کرد.
Cresta Help Chat
Send via WhatsApp